top of page
71106686_2341492912633318_5566865618113658880_n-900x740.jpg

ORIENT EXPRESS

Poznaj fascynujący świat Tańca Orientalnego - mistycznego, uwodzicielskiego i niezwykle pięknego!

Przypnijcie sobie welon kwiatów na piersi i pozwól, że zabierzemy Was w podróż przez stulecia tradycji i tajemnicze zakamarki Wschodu. Tańcem Orientalnym jesteśmy w stanie odkryć swoją kobiecą moc, podkreślić swoją elegancję i połączyć się z esencją orientalnej kultury.


Nasze zajęcia w Maestrii zapewnią Wam nie tylko niezapomnianą formę aktywności fizycznej, ale również umożliwią dotarcie do dominującej siły, która drzemie w każdej kobiecie. Rozwiniemy Waszą gibkość, wytrzymałość i sprawność, a także wprowadzimy Was w wyjątkową filozofię i historię, które są trzonem Tańca Orientalnego.


Prowadzone przez nas zajęcie ORIENT EXPRESS przesycone są delikatnością i grą emocji. Instruktorzy, którzy mają bogate doświadczenie i liczne nagrody na szczeblu europejskim w tańcu orientalnym, zaserwują Wam techniki klasyczne, które tworzą fundament tej sztuki i pokażą Wam, jak zwiększyć płynność ruchów. Ale to jeszcze nie wszystko! Przekroczcie granice rzeczywistości i posmakujcie tańca wypadającym poza ramy tradycji. Dzięki temu zabierzecie swoje umiejętności na zupełnie nowy poziom.


Mamy dla Was niepowtarzalne możliwości uczestnictwa w autentycznych orientalnych pokazach i występach, co pozwoli Wam poczuć się jak prawdziwe gwiazdy sceny. To właśnie wtedy zrozumiecie, jak ważną rolę odgrywa pewność siebie i elegancja w Tańcu Orientalnym.


Tylko u nas - w Maestrii, na naszych zajęciach, zapomnicie o codziennych troskach i staniecie twarzą w twarz z magią Wschodu. Weźcie udział w tej pięknej podróży poprzez mistyczne taktowanie muzyki i znajdźcie swoje miejsce w historii sztuki tańca. Pozwólcie, że Tańcem Orientalnym otoczymy Was w przepiękną, kuszącą oprawę, która napawa duszę i dodaje energii.


Nie zwlekajcie dłużej! Dołączcie do grona naszych uczestników i odkryjcie tajemnice Tańca Orientalnego. Gwarantujemy, że to będzie najlepszy wybór w Waszej podróży po sztuce ruchu i czystej kobiecej siły.

Cennik

Zajęcia 60 min w tygodniu

120 zł/miesiąc

Zajęcia 120 min w tygodniu

220 zł/miesiąc

Płatności należy dokonywać do 10. dnia danego miesiąca na konto:

18 1090 1098 0000 0001 5058 6028

z dopiskiem "imię i nazwisko uczestnika, nazwa zajęć"

Wpłaty są zatwierdzane systemowo, w razie jakichkolwiek pytań w związku z rozliczeniami prosimy o kontakt pod numerem: 531 948 791

bottom of page