top of page
17859622802915739.jpg

GIMNASTYKA DLA DZIECI

Witaj, drogi Rodzicu! Jeśli szukasz idealnego sposobu, aby rozwijać pasje Twojego dziecka, pomóc mu zbudować zdrowe nawyki i wzmocnić jego pewność siebie, to nie mogłeś trafić lepiej! Przedstawiamy Ci niezrównane zajęcia gimnastyczne dla dzieci, które stały się prawdziwym bestsellerem wśród młodych odkrywców!

Nasze zajęcia gimnastyczne, prowadzone już prawie od 10 lat, zostały stworzone z myślą o maksymalnie pozytywnym wpływie na rozwój Twojego dziecka. Nie tylko zapewnimy mu dynamiczną i pełną radości atmosferę, ale również skupimy się na rozwoju motorycznym, koordynacji ruchowej oraz budowaniu zdrowego stylu życia.


Na czym polega magia Naszych zajęć gimnastycznych? Po pierwsze, nasi pasjonaci instruktorzy doskonale rozumieją, jak ważne jest dostosowanie zajęć do indywidualnych potrzeb każdego dziecka. Poprzez unikalne połączenie zabawy, rytmu i elementów gimnastyki sportowej, stworzymy przestrzeń, w której Twoje dziecko będzie mogło odkrywać swoje granice, wyzwalać kreatywność i rozwijać swoje umiejętności na każdym kroku.


Nasza filozofia opiera się na tworzeniu przyjaznego, bezpiecznego i inspirującego środowiska. Dbamy o to, by Nasza sala wyglądała jak prawdziwy raj dla małych sportowców - kolorowe klocki, trampolina, drabinki gimnastyczne i wiele innych atrakcji, które pozwolą maluchom cieszyć się każdą chwilą spędzoną u nas. Systematycznie przykładamy uwagę, by wyposażenie Naszej sali było jak najbardziej komfortowe dla dzieci. Dzięki temu Twoje dziecko nie tylko będzie miało świetną zabawę, ale także przełamie wszelkie bariery i nabierze pewności siebie, która towarzyszyć mu będzie przez całe życie.


Ale to nie wszystko! W Maestrii wiemy, że rozwój dziecka to nie tylko sprawność fizyczna, ale również rozwój umysłowy i społeczny. Dlatego też nasze zajęcia są doskonałą okazją do nawiązywania nowych przyjaźni, współpracy w grupie oraz uczenia się wartości takich jak szacunek, wytrwałość i fair play. Poprzez rozbudzanie wyobraźni, wydarzeń integrujących i udziale w zawodach ogólnopolskich oraz międzynarodowych, dajemy Twojemu dziecku narzędzia do budowania zdrowych relacji z rówieśnikami.


Nie wahaj się dłużej - dołącz do społeczności Maestrii i daj swojemu dziecku niezapomniane doświadczenie, które na zawsze pozostanie w jego sercu. Zapisz je już dziś i otwórz drzwi do aktywnej przygody w bezpiecznym i inspirującym środowisku Maestrii!


Maestria - radość, pasja i rozwój dla Twojego dziecka!

Cennik

Zajęcia 75 min w tygodniu

180 zł/miesiąc

GRUPA roczników 2020/2019

(wtorek 14:45)

150 zł/miesiąc

Zajęcia 150 min w tygodniu

300 zł/miesiąc

Zajęcia 225 min w tygodniu

380 zł/miesiąc

Płatności należy dokonywać do 10. dnia danego miesiąca na konto:

18 1090 1098 0000 0001 5058 6028

z dopiskiem "imię i nazwisko uczestnika, nazwa zajęć"

Wpłaty są zatwierdzane systemowo, w razie jakichkolwiek pytań w związku z rozliczeniami prosimy o kontakt pod numerem: 531 948 791

bottom of page