top of page
o1vhc13s.png

PIERWSZY TANIEC

Odkryjcie magię pierwszego tańca razem z Maestrią - niezapomniane doświadczenie dla nowożeńców, które stanie się waszą kwintesencją miłości!

Witajcie! Z naszym ponad 20-letnim doświadczeniem w branży tanecznej, zapewniamy, że to będzie niepowtarzalne przeżycie, które zagości głęboko w Waszych sercach na długie lata.


Przygotowanie do pierwszego tańca to nie tylko technika i chwilowa zabawa. To symboliczny moment, który znajduje się na szczycie piramidy miłości, wyrażający waszą jedność i wspólne cele. A my jesteśmy tu, abyście ten moment uczynili absolutnie niesamowitym.


Nasi wybitni instruktorzy posiadają olbrzymią wiedzę i umiejętności, które pozwolą Wam zaakcentować Waszą indywidualność i wyjątkowość podczas tańca. Niezależnie od tego, czy preferujecie elegancki i romantyczny walc, dynamiczne rytmy salsy, czy może odważne i oryginalne ruchy tanga, jesteśmy gotowi spełnić Wasze marzenia.


Podczas treningów w Maestrii skupiamy się nie tylko na nauce kroków. Stawiamy na pełne zaangażowanie emocjonalne, uczenie się czytać siebie nawzajem i doskonalić partnerstwo tańcem. Pomożemy Wam wyzwolić naturalność i swobodę na parkiecie, abyście mogli czuć się pewnie w trakcie świetlnej chwili przed Waszymi bliskimi.


Nasze zajęcia odbywają się w kameralnej i przyjaznej atmosferze, dbając o każdy szczegół, abyście czuli się komfortowo i zrelaksowani. Szeroki wybór dostępnych terminów pozwoli Wam dopasować lekcje do Waszego zapracowanego harmonogramu.


Niech Wasza miłość wyrazi się w każdym kroku i wprawi wszystkich w zachwyt podczas pierwszego tańca. Wybierzcie Maestrię, a stworzymy dla Was historię, która zainspiruje innych do spełnienia marzeń.


Dołączcie do nas, aby rozpocząć taneczną przygodę i zatopić się w niezapomnianych chwilach na parkiecie. Jesteśmy przekonani, że Wasz pierwszy taniec stanie się niezwykłym wyrazem miłości, którego nikt nie zapomni.


Zarezerwujcie już teraz treningi, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. Niech Wasze serca tańczą w rytmie miłości!

Cennik

80zł za jeden trening (60 min)

Zalecane 2/3 treningi na przyswojenie układu

oraz 1/2 kilka dni przed ślubem*

 

*(liczba treningów zalężna od indywidualnych preferencji oraz trudności układu)

Płatności należy dokonywać na konto:

18 1090 1098 0000 0001 5058 6028

z dopiskiem "imiona i nazwiska uczestników, pierwszy taniec"

Wpłaty są zatwierdzane systemowo, w razie jakichkolwiek pytań w związku z rozliczeniami prosimy o kontakt pod numerem: 531 948 791

bottom of page