top of page
R (2).jpg

AKTYWNY SENIOR

Zanurz się w niekończący się wir zabawy i aktywności jako Aktywny Senior! To niezwykłe zajęcia, dedykowane dla tych, którzy wiedzą, że wiek to tylko liczba, a energia i pasja nie mają granic.

Nasi wykwalifikowani instruktorzy zadbają o to, żebyś dostarczał swojemu ciału wszystkiego, czego potrzebuje do utrzymania zdrowia, ruchliwości i siły. W Maestrii poczujesz się młodo jak nigdy dotąd, a twoja energia będzie przekraczać granice!


Podczas naszych zajęć dla Aktywnego Seniora skupiamy się na indywidualnych potrzebach każdego uczestnika. Niezależnie od Twojego poziomu czy wcześniejszego doświadczenia, dostosujemy ćwiczenia tak, aby były dla Ciebie komfortowe i dostępne. Naszym priorytetem jest zapewnienie Ci bezpiecznej, efektywnej i radosnej treningowej podróży.


Zajmiemy się Twoją siłą, gibkością, równowagą i kondycją sercowo-naczyniową. Dzięki różnorodnym ćwiczeniom wzmacniającym mięśnie, poprawisz swoją sylwetkę, a elastyczność stawów pozwoli Ci cieszyć się pełnią życia.


Nie tylko poczujesz się lepiej fizycznie, ale także psychicznie. Nasze zajęcia są pełne pozytywnej atmosfery i motywującego wsparcia. Dołączając do naszej grupy Aktywnych Seniorów, zyskasz także cenne relacje towarzyskie i przyjaźnie. Po każdym treningu będziesz czuć się pełen energii i gotowy na stawienie czoła nowym wyzwaniom!


W Maestrii zajęcia dla Aktywnego Seniora to więcej niż tylko trening. To strzał w dziesiątkę dla tych, którzy pragną dynamicznego i satysfakcjonującego trybu życia po 50. roku życia. Dołącz do naszej społeczności i odkryj jak piękne może być starzenie się z aktywnością fizyczną!


Zamów teraz swoje miejsce na naszych zajęciach dla Aktywnego Seniora i przekonaj się, że wiek to tylko liczba, a Ty jesteś w stanie osiągnąć wszystko, czego pragniesz! Niech Twoje dni będą pełne pasji, energii i nowych przygód. Przyłącz się do naszej społeczności i stwórz najlepsze lata swojego życia!

Cennik

Zajęcia 60 min w tygodniu

120 zł/miesiąc

Zajęcia 120 min w tygodniu

220 zł/miesiąc

Płatności należy dokonywać do 10. dnia danego miesiąca na konto:

18 1090 1098 0000 0001 5058 6028

z dopiskiem "imię i nazwisko uczestnika, nazwa zajęć"

Wpłaty są zatwierdzane systemowo, w razie jakichkolwiek pytań w związku z rozliczeniami prosimy o kontakt pod numerem: 531 948 791

bottom of page