top of page
unnamed (2).jpg

STRETCHING

Zapraszamy Cię na niezwykłą podróż do świata pełnego elastyczności, relaksu i harmonii ciała i umysłu! Czy jesteś gotowy/a na odkrycie tajemnicy zdrowia i witalności? Jeśli tak, to zajęcia z rozciągania są dla Ciebie!

Wydawałoby się, że rozciąganie to jedynie prosta czynność polegająca na rozciągnięciu mięśni. Nic bardziej mylnego! To prawdziwa sztuka, która łączy w sobie naukę cierpliwości, siłę woli i wytrwałość. Rozciąganie przenosi nas w niezwykły świat, gdzie przyjemność spotyka się z intensywnym wysiłkiem.


W Maestrii Nasze zajęcia z rozciągania są nie tylko doskonałym sposobem na poprawę elastyczności, ale także na redukcję stresu, wzmocnienie ciała oraz poprawę ogólnej kondycji fizycznej. Odkryjemy razem potencjał Twojego ciała i nauczymy je jak osiągnąć maksymalną możliwą elastyczność.


Jesteśmy przekonani, że rozciąganie to więcej niż tylko fizyczna aktywność - to również medytacja ruchu. Poprzez kontrolowane oddechy, skupienie i harmonijne płynne ruchy, uczymy się słuchać naszego ciała i zanurzyć się w chwili obecnej. To magiczne połączenie umożliwia nam uwolnienie napięcia, odprężenie i spokój.


Nasi wykwalifikowani instruktorzy zapewnią Ci profesjonalne wsparcie na każdym etapie Twojej podróży. Dostosują ćwiczenia do Twoich indywidualnych możliwości, dbając o bezpieczeństwo i optymalne wykorzystanie technik rozciągania.


Nie ważne, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym adeptem - nasze zajęcia są przeznaczone dla każdego, kto pragnie zbliżyć się do ideału harmonii ciała i ducha. Dołącz do naszej grupy entuzjastów i poczuj niezapomnianą atmosferę, gdzie energia i inspiracja spotykają się w każdym ruchu.


Zarezerwuj swoje miejsce na zajęciach z rozciągania w Maestrii już dziś i doświadcz cudu transformacji swojego ciała i umysłu. Przekraczaj granice fizycznych możliwości i odkryj nowe horyzonty zdrowia i witalności. Rozciągnij swe możliwości, a zobaczysz świat w zupełnie nowym wymiarze!

Cennik

Zajęcia 60 min w tygodniu

120 zł/miesiąc

Płatności należy dokonywać do 10. dnia danego miesiąca na konto:

18 1090 1098 0000 0001 5058 6028

z dopiskiem "imię i nazwisko uczestnika, nazwa zajęć"

Wpłaty są zatwierdzane systemowo, w razie jakichkolwiek pytań w związku z rozliczeniami prosimy o kontakt pod numerem: 531 948 791

bottom of page