top of page
trening-dla-kobiet.jpg

GIMNASTYKA DLA DOROSŁYCH

Szukasz doskonałego sposobu na pogodzenie aktywności fizycznej, zdrowia i przyjemności? Nie szukaj dłużej!

Przedstawiamy Ci niezwykły program zajęć gimnastycznych stworzony specjalnie dla dorosłych!


Zapomnij o monotonnych treningach na siłowni czy nudnych godzinach spędzanych na bieżni. W Maestrii Nasze zajęcia gimnastyczne są przeznaczone tylko dla Ciebie - nowoczesnego, pełnego energii i gotowego na wyzwania sportowca.


Nasz doświadczony zespół instruktorów, posiadający równie imponujące kwalifikacje, co Twoje ambicje, zapewni Ci niezapomniane doświadczenia podczas każdego treningu. Specjalnie opracowane zestawy ćwiczeń, dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości, pozwolą Ci osiągnąć wszystkie gimnastyczne cele, a dodatkowo wymarzoną sylwetkę, poprawić elastyczność oraz wzmocnić mięśnie.


To jednak nie wszystko, co oferujemy w Maestrii! Nasze zajęcia gimnastyczne to również doskonała okazja do wypoczynku i relaksu od codziennego pośpiechu. Atmosfera pełna motywacji, przyjaznych ludzi i pasji przeniesie Cię w zupełnie inną rzeczywistość. Poznasz inspirujących ludzi o podobnych celach i będziesz mógł/mogła wspólnie z nimi przeżywać te niezapomniane chwile na drodze do zdrowia i harmonii.


Nie musisz posiadać uprzedniej wiedzy czy doświadczenia w gimnastyce, by rozpocząć swoją przygodę z naszymi zajęciami. Nasz program jest odpowiedni zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych uczestników/uczestniczek. Każdy trening zostanie dostosowany do Twojego poziomu, dzięki czemu osiągnięcie postępów stanie się nie tylko możliwe, ale także satysfakcjonujące!


Jeśli marzysz o ciele pełnym energii, pewności siebie i harmonii, nasze zajęcia gimnastyczne są właśnie dla Ciebie. Daj sobie szansę na nowy rozdział w Twoim życiu, który przyniesie Ci same korzyści. Dołącz do nas już teraz i odkryj prawdziwe piękno ruchu!

Cennik

Zajęcia 75 min w tygodniu

120 zł/miesiąc

Zajęcia 150 min w tygodniu

220 zł/miesiąc

Płatności należy dokonywać do 10. dnia danego miesiąca na konto:

18 1090 1098 0000 0001 5058 6028

z dopiskiem "imię i nazwisko uczestnika, nazwa zajęć"

Wpłaty są zatwierdzane systemowo, w razie jakichkolwiek pytań w związku z rozliczeniami prosimy o kontakt pod numerem: 531 948 791

bottom of page