top of page
R.jpg

ZUMBA mix

Zapomnij o nudnych treningach i monotonnym powtarzaniu tych samych ruchów! Doświadcz niesamowitej energii i rytmu w zajęciach Zumby, które sprawią, że pokochasz ćwiczenia na zawsze!

Zumba to innowacyjny program fitness, który łączy elementy tańca z różnych kultur świata. W szalejącym tempie latino, hip-hopu, salsy, reggae, flamenco i wielu innych stylów muzycznych, pozwól się ponieść emocjom i oddaj się całkowicie ruchowi.


Nie potrzebujesz wcześniejszego doświadczenia tanecznego ani świetnej kondycji, aby czuć się komfortowo na zajęciach Zumby. Dzięki prostym krokom, które dynamicznie budują się w trakcie treningu, każdy, bez względu na wiek czy poziom sprawności fizycznej, może czerpać radość i korzyści z tych zajęć.


Ale Zumba to nie tylko świetny sposób na spalenie kalorii i ujędrnienie figury. To także doskonała okazja do odprężenia się po stresującym dniu i uwolnienia negatywnej energii. Podczas godzinnej sesji Zumba możesz zapomnieć o codziennych problemach i po prostu szaleć na parkiecie, jednocześnie poprawiając swoje samopoczucie i wydzielając endorfiny - hormony szczęścia.


Dodatkowo, treningi Zumby mają nie tylko ogromne korzyści dla ciała, ale także dla umysłu. Poprzez połączenie muzyki, ruchu i koordynacji, poprawiasz swoją motorykę, koncentrację i pamięć. Przekonasz się, że regularne uczestnictwo w zajęciach Zumba wpływa pozytywnie na Twoje zdolności kognitywne i samopoczucie ogólne.
Dołącz do społeczności ludzi w Maestrii, którzy zarażają się swoją miłością do Zumby i odkryj, jak te choreografie pełne pasji i dynamiki mogą odmienić Twoje życie. Poczuj ekscytację i wyzwanie na każdym kroku, a jednocześnie ciesz się niepowtarzalnymi rytmami, które wpadną Ci w ucho i zostaną na długo w Twojej pamięci.


Zumba to nie tylko trening, to styl życia. Przełam rutynę i dołącz do rewolucji Zumby. Spróbuj raz, a przekonasz się, że to najlepsza decyzja, jaką możesz podjąć dla swojego ciała i umysłu. Doświadcz zabawy, pasji i pozytywnej energii - dołącz do Maestrii na zajęciach Zumby już dziś!

Cennik

Zajęcia 60 min w tygodniu

120 zł/miesiąc

Płatności należy dokonywać do 10. dnia danego miesiąca na konto:

18 1090 1098 0000 0001 5058 6028

z dopiskiem "imię i nazwisko uczestnika, nazwa zajęć"

Wpłaty są zatwierdzane systemowo, w razie jakichkolwiek pytań w związku z rozliczeniami prosimy o kontakt pod numerem: 531 948 791

bottom of page